Žemėlapis: Indianos apskritys raudonai dvigubai naujausiame atnaujinime

Žemėlapis: Indianos apskritys raudonai dvigubai naujausiame atnaujinime

Tai paskatino lyderius, be kita ko, raginti į pensiją išėjusius sveikatos priežiūros darbuotojus savanoriškai padėti.

Mirtis skaičiuojama

Staigiai išaugus naujų atvejų, padaugėjo hospitalizacijų, o po to padaugėjo mirčių.

Paprasta, apgailėtina realybė yra tokia, kad kuo daugiau žmonių suserga COVID-19, tuo daugiau žmonių turi vykti į ligoninę. Ir kuo daugiau žmonių serga tiek, kad jiems prireiktų hospitalizuoti, tuo daugiau žmonių miršta.

Tačiau kiek hospitalizuotų atvejų atsiranda dėl padidėjusių atvejų, priklauso nuo naujų atvejų amžiaus grupių. Dėl atvejų padidėjimo universiteto bendruomenėje gali tekti mažiau hospitalizuoti nei panašaus dydžio ilgalaikės priežiūros įstaigoje.

Dixonas teigė, kad hospitalizuotų žmonių skaičius dažnai atsilieka maždaug savaite nuo naujų atvejų skaičiaus. Laikas nuo hospitalizacijos padidėjimo iki mirčių skaičiaus padidėjimo gali trukti dar kelias savaites.

Indianoje mirtys registruojamos dviem būdais: žmonių, kurių COVID-19 testas buvo teigiamas, ir tų, kurių testas nebuvo teigiamas.

Prisiminti gyvenimai: Hoosiers, kuriuos praradome dėl COVID-19

Mirčių skaičius su patvirtintais teigiamais COVID-19 testais yra didesnė suma, kurią tikriausiai matėte antraštėse.

Alkotox – kepenų atjauninimo mokslas. Sužinokite daugiau adresu https://alkotox-website.com/lt/ .

Antrasis skaičius sudarytas iš to, ką valstybė vadina tikėtinomis mirtimis, ir yra daug mažesnė.

„Indiana apibrėžia tikėtinus COVID-19 skaičius, kai gydytojas COVID-19 nurodė kaip pagrindinę paciento mirties priežastį, tačiau nebuvo užfiksuotas joks teigiamas to asmens COVID-19 testas“, – rašoma valstijos informacijos suvestinėje .

Grahamas McKeenas, visuomenės sveikatos ekspertas IU COVID-19 medicinos reagavimo komandoje, teigė, kad tikisi, kad tikėtinas mirčių skaičius išliks pastovus arba augs lėčiau, nes tyrimų skaičius ir toliau auga, o gydytojai ir toliau ieško veiksmingesnių būdų gydyti žmones, kurie gali turėti liga.

Demografiniai rodikliai

Valstybė teikia amžiaus, lyties, rasės ir etninės priklausomybės demografinę informaciją testams, atvejams ir mirtims.

Rasės ir etninės priklausomybės duomenys lyginami su JAV surašymo biuro gyventojų duomenimis, siekiant parodyti, kaip Indianos testų, atvejų ir mirčių skaičius lyginamas su visu gyventojų skaičiumi.

Peržiūrėjus šiuos palyginimus, išryškėja vienas dalykas: dideli kiekvienos grupės gabalai patenka į „nežinomų“ kategoriją. Rasė nežinoma 15,4 % testų ir 19,5 % atvejų.

Dixonas teigė, kad tai yra demografinių duomenų simbolis kitur sveikatos priežiūros srityje, nes rasė ir etninė priklausomybė dažnai nurodoma savarankiškai. Jei asmuo, atliekantis COVID-19 testą, nenori pažymėti laukelio, nurodydamas savo rasę, jam to daryti nereikia.

Nors Dixonas teigė, kad trūkstami duomenys gali sumažinti jų pasitikėjimą, tai nereiškia, kad jie negali pasitikėti, kad duomenys yra autentiški.

Indianos spalvomis pažymėtas žemėlapis

Valstybė turi spalvotą žemėlapį, kuris, nors iš pradžių buvo reklamuojamas kaip įrankis, padedantis mokyklų vadovams priimti sprendimus, dabar nustato, su kokiais apribojimais susiduria kiekviena apskritis.

Yra keturios spalvos:

  • Mėlyna: minimalus bendruomenės paplitimas
  • Geltona: vidutiniškai paplitęs bendruomenėje
  • Oranžinė: vidutinio ar didelio bendruomenės paplitimas
  • Raudona: didelis bendruomenės paplitimas

Spalvotas žemėlapis: šios Indianos apskritys susiduria su naujais apribojimais

Valstybinis sveikatos departamentas kiekvienai apygardai priskiria spalvas, atsižvelgdamas į septynių dienų visų testų pozityvumo rodiklį ir savaitės atvejų skaičių 100 000 gyventojų.

Pirmiausia taškų sistema įvertina kiekvieną apskritį pagal abi metriką. Tada apskrities taškai sumuojami. Ši suma lemia, kuriai kategorijai apskritis pateks tą savaitę.

Apskritis turi atitikti žemesnės kategorijos kriterijus dvi savaites iš eilės, kad jai būtų leista nusileisti.

Žemėlapis atnaujinamas kiekvieną trečiadienį vidurdienį, naudojant duomenis nuo tos savaitės sekmadienio 23:59 val.

Prisidėjo „IndyStar“ sveikatos reporteris Shari Rudavsky.

Susisiekite su „IndyStar“ transporto reporteriu Ethanu May adresu emay@indystar.com arba 317-402-1058. Sekite jį Twitter: @EthanMayJ .

Gubernatorius Ericas Holcombas sakė, kad Indianos COVID-19 skaičiai pastato valstiją į vietą, „mes niekada nenorime būti“.

„Kai kalbate, kad apskritys yra raudonos, Indianos valstija dega“, – trečiadienį per savo savaitinę spaudos konferenciją sakė Holcombas.

Visos 92 Indianos apskritys yra priskiriamos prie vidutinio ar didelio COVID-19 plitimo bendruomenėje, todėl jos priskiriamos atitinkamai oranžinei ir raudonai valstijos kategorijoms.

Žemėlapis: Indianos apskritys raudonai dvigubai naujausiame atnaujinime

Naujas rekordas – 36 apskritys yra raudonojoje kategorijoje, daugiau nei dvigubai daugiau nei 16, apie kuriuos pranešta praėjusią savaitę.

Nelaikoma, kad jokios apskritys turi minimalų ar vidutinį bendruomenės išplitimą. Paskutines kelias savaites tik viena apskritis liko geltonojoje kategorijoje dėl vidutinio bendruomeniškumo plitimo.

Konkreti statistika taip pat rodo dar didesnį kai kurių priemonių paplitimą, sakė Holcombas. Pavyzdžiui, kiekviena apskritis priskiriama raudonai pagal atvejų skaičių 100 000 gyventojų.

Savaitę po Padėkos dienos Indiana buvo vienintelė valstija, kurioje per dieną milijonui žmonių tenka daugiau nei 1000 naujų atvejų, teigia „The Atlantic“ valdoma savanorių organizacija COVID Tracking Project.

Pasigilinkite: kaip perskaityti kasdienę Indianos koronaviruso informacijos suvestinę

Tinklalapyje nuo lapkričio 30 d. iki gruodžio 6 d. Indianoje vidutiniškai užregistruojami 1 025 nauji atvejai per dieną, daugiau nei bet kurioje kitoje valstijoje.

Holcombas taip pat atkreipė dėmesį į hospitalizacijų skaičių Indianoje, kuri trečiadienį yra daugiau nei 3 200. Holcombas teigė, kad daugiau nei 400 Hoosierių kasdien patenka į ligoninę.

„Nenoriu, kad užtruktume šioje kaimynystėje ilgiau nei esame“, – sakė Holkombas.

Prie šio pranešimo prisidėjo „IndyStar“ žurnalistai Shari Rudavsky ir Ethan May bei vaizdo žurnalistas Stephenas Beardas.

Susisiekite su Pulliam kolege Lydia Gerike adresu lgerike@gannett.com arba sekite ją Twitter adresu @LydiaGerike.

Praėjusią savaitę daktaras Gabrielis Bosslet rūpinosi keliais COVID pacientais, kurie mirė vieni, be savo šeimų.

Jis matė, kaip jis ir jo kolegos buvo įsitempę ir įsitempę, ypač tie, kurie dirba mažesnėse ligoninėse, kuriose gali būti nedaug kritinės priežiūros gydytojų.

Ir tie širdį draskantys išgyvenimai paskatino jį veikti.

Bosslet, dirbantis IU sveikatos universitetinėje ligoninėje ir Eskenazi Health, vadovauja pastangoms įtikinti Hoosiersą pasirašyti įsipareigojimą sulėtinti plitimą. Peticija dėl Hoosier COVID krizės ragina žmones vengti susibūrimų, dėvėti kaukes, pasiskiepyti, kai tik įmanoma, ir pasisakyti už vyriausybės finansinę paramą žmonėms, kenčiantiems nuo pandemijos ekonominių padarinių.

Dauguma žmonių daro tai, ką turėtų, kad sustabdytų plitimą, mano Bosslet. Tačiau pasižadėjimo pasirašymas išsiųs žinią tiems, kurie yra tvoroje, ir politikos formuotojams, kad žmonės norėtų susivienyti, kad sumažintų koronaviruso atvejų skaičių ir dėl ligos prarastų gyvybių.

„Tai yra balsas, skirtas tiems žmonėms pasakyti, kad mes visi esame kartu“, – sakė Bosslet, taip pat Indianos universiteto Medicinos mokyklos klinikinės medicinos docentas. „Manau, kad mažuma yra labai balsinga, o dauguma neturėjo mikrofono.

Išgirdęs apie kitų valstijų gydytojų būrį, kad išreikštų savo susirūpinimą, Bosslet nusprendė surengti panašias pastangas Indianoje. Maždaug prieš savaitę jis surengė „Zoom“ sesiją, į kurią „Twitter“ pakvietė gydytojus iš viso Indianos.

Praėjus trims dienoms po paskelbimo, pasižadėjimas turi daugiau nei 4600 parašų, iš kurių daugiau nei pusė yra iš bendruomenės narių.

Gydytojai tikisi, kad valstybės vadovai imsis papildomų priemonių plitimui pažaboti

Trečiadienį gubernatorius Ericas Holcombas nurodė sustabdyti pasirenkamas procedūras kitoms trims savaitėms, kad ligoninėse būtų pakankamai personalo ir vietos, kad galėtų rūpintis papildomais COVID-19 pacientų antplūdžiu, kuris galėtų atsirasti po Padėkos dienos.

Kai kurie pasirašę gydytojai tikisi, kad jei prisijungs pakankamai žmonių, valstybės vadovybė apsvarstys papildomus žingsnius plitimui pažaboti. Dr. Lyle’as Fettigas, Eskenazi Health paliatyviosios slaugos gydytojas, sakė, kad norėtų, kad valstija laikytųsi Mičigano modelio, kur barai ir restoranai veikia tik išsinešti arba lauke, o vidurinių ir vyresnių mokinių mokymas yra nutolęs.

Vietoj to, pasirašiusieji, tokie kaip Fettig, tikisi, kad įstatymų leidėjas imsis veiksmų remti būtiniausius darbuotojus ir įmones, kad žmonės nebūtų priversti rinktis, ar eiti į darbą, keliantį didelę COVID-19 riziką, ar dėti ant stalo. Jis ligoninėje gydė pacientus dėl ūmios ne COVID-19 ligos, kurie, atėjus laikui išrašyti, turi likti ilgiau, nes jų šeimos globėjui pasireiškė COVID-19 simptomai.

COVID-19 paveikia kitus, besikreipiančius gydymo

Būdama IU Health Methodist traumų ir kritinės slaugos chirurge, dr. Jennifer Hartwell nepraleidžia savo dienų rūpindamasi COVID-19 sergančiais pacientais. Vietoj to ji gydo žmones, kurie gali staiga ir netikėtai atsidurti ligoninėje.

Vis dėlto jos pacientai dažnai jaučia COVID-19 antplūdžio poveikį. Jiems gali tekti ilgiau laukti tyrimo ar procedūros arba ilgiau, kol gaus intensyviosios terapijos skyriaus lovą. Ir ji mato, kaip COVID-19 nusineša visus jos kolegas, kurie rūpinasi pacientais be šeimos buvimo.

Taigi Hartwello vardas yra pirmasis ant pasižadėjimo.

„Vienas balsas nėra labai veiksmingas, tačiau vieno pranešimo galia visiems yra puikus būdas suteikti mums, sveikatos priežiūros darbuotojams, galimybę turėti bendrą balsą“, – sakė ji. „Taip pat tikiuosi, kad galime kalbėti tiesą ir nusiųsti stiprią žinią tiems, kurie vadovauja lyderiams“.

Būdama „Hoosier COVID-19 Update“ Facebook puslapio įkūrėja, Bosslet dažnai girdi ne sveikatos priežiūros specialistų, kurie išreiškia susirūpinimą dėl to, kaip vyksta skaičiai, ir daugelis išreiškia norą padėti pakeisti situaciją.

Ši peticija yra vieta, kur panašaus mąstymo žmonės, tiek sveikatos priežiūros darbuotojai, tiek ne, gali pasidalyti savo rūpesčiais, sakė Bosslet.

„Nėra jokio kito būdo kiekybiškai įvertinti, kiek mūsų yra šioje gentyje, ši gentis, kuri tiki, kad tai tikra, vyksta“, – sakė jis. „Tai būdas tiems žmonėms susiburti“.

Susisiekite su „IndyStar“ reporteriu Shari Rudavsky adresu shari.rudavsky@indystar.com. Sekite ją „Facebook“ ir „Twitter“ : @srudavsky.

Populiariausi vakcinų gamintojai prognozuoja, kad vakcina ar vakcinos gali būti prieinamos jau 2021 m. pradžioje ir bent dvi pažadėtos dozės bus nemokamos arba nebrangios visiems amerikiečiams.

Antradienį Atstovų rūmų pakomitetyje kalbėdami „AstraZeneca“, „Johnson & Johnson“, „Merck“, „Moderna“ ir „Pfizer“ vadovai teigė, kad jų tikslas yra kuo greičiau gauti veiksmingas vakcinas, laikantis visų saugos ir reguliavimo gairių.

Nė vienas iš farmacijos vadovų neįsipareigotų, kad vakcina būtų paruošta plačiajai visuomenei iki 2021 m. pradžios, nepaisant pakartotinių Atstovų Rūmų narių apklausų.

Jungtinės Valstijos iki šiol investavo beveik 2,3 milijardo dolerių į pastangas rasti vakciną, kuri sustabdytų SARS-CoV-2 – virusą, sukeliantį COVID-19, nuo kurio žuvo daugiau nei 140 000 amerikiečių.

Saugumas iškilo kaip pagrindinis įstatymų leidėjų rūpestis, o keli vadovai spaudė, ar dėl precedento neturinčio vakcinų kūrimo greičio arba galimai atsainių vyriausybės taisyklių nekiltų pavojus visuomenei. Visi komisijos nariai teigė, kad saugumas nebus pažeistas.

Maisto ir vaistų administracija paskelbė išsamias gaires, kuriose nurodoma, ko reikia, kad vakcina būtų patvirtinta birželio 30 d. Vienas iš reikalavimų buvo, kad bet kuri vakcina būtų bent 50 % veiksminga užkertant kelią COVID-19 infekcijoms.

Nė viena „AstraZeneca“ sąveika su reguliavimo institucijomis nerodė, kad standartai būtų žeminami, sakė vykdomasis viceprezidentas Menelasas Pangalosas.

Dr. Julie Gerberding, Merck vykdomoji viceprezidentė ir vyriausioji pacientų pareigūnė, sakė, kad įmonei „palengvėjo“, nes FDA reikalavo taikyti tuos pačius saugos apribojimus, kurie taikomi visoms vakcinoms.

Dr. Macaya Douoguih, Johnson ir Johnson klinikinės plėtros ir medicinos reikalų vadovė, hipotetiškai pasiūlė, kad jei FDA rekomendacijos būtų pakeistos ir reikalaujama tik 10 % veiksmingumo, Johnson & Johnson neišleis savo vakcinos.

Kitos trys bendrovės pasakė, kad to nedarys.

„Mes neparduosime jo už savikainą, ponia“, – sakė „Moderna“ prezidentas dr. Stephenas Hoge’as.

Merck’s Gerberding sakė: „Ne, mes neparduosime vakcinos už savikainą“.

Contents


Posted

in

by

Tags: